Hangar.lt

Siaubo išgyvenimo žaidimas

Programos

Psichologinis siaubo išgyvenimas (18+ m.)

Jūs būsite griebiami už gerklės ir tempiami į įtampos kupiną negatyvių jausmų prarają. Virš 500 kvadratinių metrų patalpos jus izoliuos tamsoje ir vers komandą veikti po vieną arba keliese, siekiant įvykdyti svarbiausią užduotį - išgyventi. Čia laikytis būryje bus pragaištinga. Tam, kad įveiktumėte visas užduotis ir nepakliūtumėte monstrams į rankas, teks slapstytis ir veikti tyliai. Jei bijote perlipti per savo emocijas ir fizinio kontakto, ši vieta ne jums.

Pabėgimas iš Angaro (18+ m.)

„Hangar“ – nėra tipinis pabėgimo kambarys. Jis neturi loginių ar matematinių užduočių, tačiau ištrūkti iš čia – vistiek norėsis. Mūsų kambaryje (tiksliau visame 500 m2 angare) komanda turi rasti būdą, kaip ištrūkti iš šio realistiško košmaro ir „perkąsti“ unikalią sistemą. Visa atmosfera ir dekoracijos sukuria tikro siaubo filmo įspūdį, jūs visą laiką jausitės stebimi ir ieškomi, tačiau fizinio kontakto nebus. O gal?

Komandinis siaubo žaidimas paaugliams (15-18 m.)

Jei esate siaubo filmų arba kompiuterinių žaidimų megėjai – pats laikas išbandyti savo jėgas realybėje. Virš 500 kvadratinių metrų patalpos jus izoliuos tamsoje ir vers komandą veikti po vieną arba poromis, siekiant įvykdyti daugelį užduočių. Jūs visą laiką būsite ieškomi ir tik jūsų komandiškumo dėka jums pavyks išgyventi šį realistišką scenarijų.

Ištrūkimas - žaidimas vaikams (10-15 m.)

Pramoga skirta vaikams, norintiems pasijusti pagrindiniais filmo veikėjais. Juk pagrindiniai veikėjai visuomet būna drąsūs ir įveikia tamsoje tykantį blogį. Ar jūs irgi tokie būsite ir šis superherojų filmas baigsis gėrio pergale? Viskas tik jūsų rankose, tačiau garantuojame, kad įspūdžių liks ilgam.

Komandos formavimo programa įmonėms

Manote, jog tikrai pažįstate savo kolektyvą ir susidurę su iš pažiūros neįveikiamomis užduotimis jas be vargo įveikiate? Galime garantuoti, jog „Hangar“ pateikiama užduotis bus tikrai iššaukianti ir tik stipriausia komanda ją gali atlikti. Tai yra puikus komandos formavimo būdas, kadangi būsite įmesti į tikrai nekasdienišką situaciją, kupiną streso ir baimės ir jums vistiek reikės šį iššūkį įveikti.

Bernvakariai ir mergvakariai

Kaip kitaip išskirtinai atšvęsti paskutines viengungiškas dienas, kaip kitaip išbandyti save bei pasiruošti artėjantiems vedybinio gyvenimo iššūkiams, jei ne susidurti su pačiu siaubu, mūsų specialiai paruoštose bernvakarių bei mergvakarių programose.

Kaina

Žaidimo kaina – 15 eur asmeniui. 
 

Minimali vieno žaidimo suma yra už 6 žmonių komandą - 90 Eur (Išgyvenimo žaidime - už 8 asmenų komandą - 120 Eur). 

Asmens kaina


15 Eur

Minimali suma


90/120 Eur

Vienu metu gali dalyvauti


Iki 12 asmenų

*Virš 15 asmenų užsakymams taikome nuolaidą!

Registracija

DĖMESIO!

Žaidimas vykdomas tik iš anksto suderintu ir užsakytu laiku.

Rezervacija finalizuojama pervedus 30 Eur avansą ir gavus iš mūsų patvirtinimo laišką.

 

Apie norimą žaidimo laiką teiraukitės:

   • šalia esančia užklausa

   • telefonu: +37063928124

   • el. paštu: hangarvilnius@gmail.com

*Norėdami užsiregistruoti į žaidimą nurodykite preliminarų dalyvių skaičių bei kitą informaciją (pvz. ar bus nepilnamečių, ar yra speciali proga ir t.t.)

Taisyklės

1. „Hangar“ programos trukmė yra iki 45 min. + 15 min. instruktažas ir pasiruošimas. Vėlavimo atveju žaidimas yra trumpinamas proporcingai vėlavimo laikui.

2. 10-18m. asmenys privalo turėti tėvų sutikimą arba lydintį pilnametį asmenį.

3. Prieš programą kiekvienas žaidėjas privalo pasirašyti, kad susipažino su taisyklėmis ir jų laikysis (už nepilnamečius pasirašo lydintis asmuo).

4. GRIEŽTAI draudžiama dalyvauti "Hangar" programose apsvaigus nuo vaistų, alkoholio ar kitų psichotropinių medžiagų. Kilus įtarimui dėl dalyvių blaivumo personalas pasilieka teisę neleisti tokiam asmeniui dalyvauti žaidime.

5. GRIEŽTAI draudžiama dalyvauti "Hangar" programose, jei turite chroniškų ligų (širdies, psichikos, astma, epilepsija, šizofrenija ar kitos), taip pat nėščioms ir žindančioms moterims.

6. Dalyviai žaidimo metu privalo paklusti personalo ir aktorių nurodymams. GRIEŽTAI draudžiama liesti, naudoti bet kokią fizinę jėgą, agresiją ar kitaip priešintis prieš "Hangar" aktorius.

7. Žaidėjai sutinka su tuo, kad gali būti liečiami, pajusti fizinį ir emocinį diskomfortą.

8. GRIEŽTAI draudžiama filmuoti ar fotografuoti "Hangar" patalpose, nebent tam specialiai skirtose vietose ar gavus administratoriaus leidimą.

9. "Hangar" personalas pasilieka visas teises publikuoti dalyvių foto ar video meždiagą, reklamos tikslais socialiniuose tinklapiuose ir kitur.

10. "Hangar" personalas pasilieka sau visas teises nutraukti programą komandai ar pavieniams asmenims, jei yra nesilaikoma taisyklių.

11. Pinigai už atšauktą žaidimą, neatvykusius dalyvius ar nutrauktą išgyvenimo programą dėl taisyklių nesilaikymo, yra negrąžinami.

12. Esant norui siūloma atsinešti patogius rūbus bei avalynę su savimi persirengimui. Asmeniniai daiktai ir papuošalai turi būti pasidėti laukimo erdvėjė. Už pamestus ar sugadintus daiktus bei rūbus neatsakome.

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Vienas sunkiausiai atsakomų klausimų. Dalis žmonių gali norėti išeiti vien dėl sukurtos atmosferos, dalis po pirmų kontaktų su personalu ir t.t. O dar kitiems tai gali būti tiesiog ypač smagi pramoga. Viskas priklauso nuo jūsų pačių. Tačiau garantuojame, kad atsipalaiduoti neteks, įtampa bei nemalonumas jus persekios visą laiką.

Taip, mūsų žaidimai yra interaktyvūs ir gali būti, kad dalyviai bus liečiami, tačiau kontakto lygis priklauso nuo pasirinktos programos. Baisiausioje mūsų žaidimo versijoje (Psichologinis siaubo išgyvenimas) vienas iš pagrindinių aspektų yra netikėtas kontaktas, kuris kartais gali pasirodyti ir per grubus, tad šią žaidimo versiją rekomenduojame tik tiems, kas nebijo fizinio diskomforto. Jei bus per baisu, visada galite pasakyti "Saugos" žodį ir būti išvesti iš žaidimo.

Prieš žaidimą būsite informuoti apie "Saugos" žodį, kurį pasakius būsite išvesti iš žaidimo.

Taip, be pagrindinės programos siūlome lengvesnes žaidimo versijas bijantiems kontakto su aktoriais, taip pat specialias programas pritaikytas paaugliams ir vaikams. Prieš užsakydami žaidimą - pasitarkite su visais komandos nariais dėl norimo baisumo lygio ir pasidalinkite su mumis savo lūkęsčiais.

Tokiu atveju, jei programoje nori dalyvauti daugiau nei 12 asmenų, programa skeliama į du žaidimus – kol vieni žaidžia, kiti laukia švenčių salėje, galima atsinešti gėrimų ar užkandžių.

Jūs atvykstate į siaubo išgyvenimą, kur teks daug judėti ir slapstytis, tad rekomenduojama patogi, judesių nevaržanti apranga bei avalynė. Norintiems yra galimybė persirengti. Taip pat siūlome specialius kombinezoninius kostiumus, kurie apsaugos Jūsų asmeninius rūbus.

Rekomenduojame dalyvauti nuo 10 m. Akcentuojame, kad 10-18m. asmenys privalo turėti tėvų sutikimą arba lydintį pilnametį asmenį.

Taip.

"Hangar" patalpose griežtai draudžiama fotografuoti ar filmuoti, nebent tam specialiai skirtose vietose ar gavus administracijos sutikimą.

Taip, šalia Hangar yra parkavimo aikštelė.

Siūlome įsigyti specialius dovanų kuponus. Vienas kuponas galioja dviems asmenims apsilankyti „Hangar“ žaidime, pasirinktoje programoje. Kupono kaina – 30 Eur. Esant poreikiui, galime koreguoti asmenų, keliems yra skirtas kuponas, kiekį.

Žaidimas vyksta be kalbos, tad gali dalyvauti ir lietuviškai nešnekantys asmenys. Instruktažas galimas anglų kalba.

Programos patalpos nėra šildomos, tad temperatūra labai artima laukui, tačiau žaidimas kupinas veiksmo ir emocijų, tad dažniausiai dalyviai grįžta netgi sušilę! Taip pat norintiems galime duoti kombinezoninius kostiumus, suteikiančius papildomą sluoksnį. Švenčių salytėje yra šildytuvas, tačiau vėlgi, būti vien su marškinėliais vistiek nerekomenduotume, nes erdvė ganėtinai didelė ir ši sušyla palaipsniui.

Paslaugos

Patalpų nuoma fotosesijoms ir filmavimams

Unikali erdvė, dekoracijos, sukuriančios išskirtinius kadrus jūsų video ar foto projektui. Galimas aktorių dalyvavimas.

Išvažiuojamieji renginiai

Hangar personažai pagal iškvietimą. Dalyvavimas stovyklose, renginiuose, parodose.

Dovanų kuponai

Siūlome įsigyti specialius dovanų kuponus apsilankyti „Hangar“ žaidime, pasirinktoje programoje. Kupono kaina – nuo 30 Eur (nuo 2 asmenų).

Švenčių salytės nuoma

Po žaidimo galima užsisakyti švenčių salytę, kurioje yra įvairių veiklų, žaidimų, didelis stalas pasivaišinti atsineštais užkandžiais bei pasidalinti įspūdžiais. Salės nuomos kaina - 30 Eur/ 1 val.

Video memorabilia

Jūsų programos kadrai įamžinti iki poros minučių trukmės video klipe. Kaina - 30 Eur.

Adresas: Justiniškių g. 126, Vilnius

 
Registracija telefonu: +37063928124  Darbo laikas: II - VII 11:00 - 21:00

Registracija el. paštu: HangarVilnius@gmail.com

 

Apsilankykite mūsų socialiniuose tinkluose!